Науково-технічний журнал «Техногенно-екологічна безпека» публікує статті з відкритим доступом відповідно до умов ліцензії Creative Commons Attribution 4.0.

Наукові статті журналу «Техногенно-екологічна безпека» дозволяє автору(ам) зберігати авторські права без обмежень. Також журнал дозволяє автору(ам) зберігати права публікації без обмежень. 

 Заява про відповідальність:

Автор(и) має підтвердити, що частково або повністю брав участь в проекті роботи, що не пропустив жодних посилань або угод про фінансування між авторами й компаніями, які можуть бути зацікавлені в публікації цієї статті, підтверджує оригінальність тексту статті і те, що подана стаття, частково або повністю, або будь-яка інша робота зі схожою за своїм змістом, не була відправлена в інший журнал і не буде відправлена до тих пір, поки її публікація розглядається у науково-технічному журналі «Техногенно-екологічна безпека», будь то в друкованому або електронному вигляді.

Автор, відповідальний за подання рукопису, представляє всіх авторів роботи і, відправляючи статтю в журнал, гарантує, що у кожного є дозвіл на це. Аналогічним чином, це гарантує, що стаття не порушує авторські права і що на роботі немає плагіату. Журнал не несе відповідальності за висловлені думки.

Заява про конфіденційність

Імена й адреси електронної пошти, будуть використовуватися виключно для заявлених цілей цього журналу і не будуть доступні для будь-яких інших цілей або для будь-якої іншої сторони.